Hakkımızda

Blue White Güzellik & Estetik Merkezi, Türkiye genelinde 58 şubesi ile hizmet vermektedir. Alanındada uzman ve sertifikalı güzellik uzmanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Blue White Estetik & Güzellik Merkezleri, "geç kalmadan, genç kalın" sloganı ile yola çıkmıştır. Hizmetlerimizde %98 sonuç garantisi vermekteyiz. Türkiye genelindeki tüm şubelerimiz birbiri ile bağlantılıdır. Hizmetinizi bir şubeden alıp, diğer şubelerde hizmetinize devam etmenizi sağlıyoruz. 12 seans gibi uzun süren işlemlerde sizi yarı yolda bırakmıyoruz. NEDEN BLUE WHİTE? Blue White Estetik ve Güzellik Merkezleri kaliteli ve profesyonel hizmeti ilke edinmiş bir kuruluştur. Personellerimizin sertifikalı uzmanlardır. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ Müşterilerimize sonuç garantisi sunuyoruz ve sonuç alana kadar hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Bir çok hizmetimizde %98'e varan sonuç garantisi veriyor ve müşterilerimizi memnun etmek için en iyisi olmaya özen gösteriyoruz. SEANSLAR VE TAKİP Size özel, sistemimiz üzerinden hesap oluşturuyor, seanslarını ve gelişmelerini uzmanlarımız tarafından takip ediyoruz. Her seanstan önce sizi arıyor ve müsaitlik durumunuza göre seansları düzenliyoruz. HİZMETLER VE ŞUBELER Şubelerimizde kullanılan cihazlar hemen hemen aynı düzeyde cihazlar, buna bağlı olarak verilen hizmetlerde paraleldir. Size tayin yada taşınma durumunda diğer şubelerimizde hizmetinize devam etme şansı sunuyoruz. ÖDEME KOLAYLIĞI Danışmanlarımız tarafından açılan hesaplarınız düzenli olarak kontrol edilip, tarafınıza bilgilendirme yapılır. Sizin için açılan hesabınıza ister elden taksitle, ister kredi kartına taksitle ödeme yapabilirsiniz.

Lazer Epilasyon

Dört Mevsim Buz Lazer Her kadın pürüzsüz yumaşacık bir cilde sahip olmak ister. Günümüzde bu ipeksi teni sürekli kılmak mümkün. Lazer epilasyon ile bu kalıcılığı sağlayabilrsiniz..

Cilt Bakımı

Sağlıklı görünen bir cilt moralinizi ve dolayısı ile çevremizde olan ilişkilermiz de öz güven sağlar. Güzel sağlıklı görünen bir cilt biliyoruz ki güzelliğin en önemli parçasıdır.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj parlak ve yüzelsel görünen normal makyaja oranla daha doğal görünür.

Dermapen

Dermapen tedavisi günümüzde en önemli cilt problemlerinden olan sivilce izleri, gözenekler, cilt yenileme, güneş lekeleri, cilt sıkılaştırma, ince çizgilerin giderilmesine çatlak tedavilerinde kullanılmaktadır.